Forum Forum archeologii zawodowej - archeologia.org.pl Strona Główna Forum archeologii zawodowej - archeologia.org.pl

[praca] Asystent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archeologii zawodowej - archeologia.org.pl Strona Główna -> Praca
Autor Wiadomość
PiotrDoran

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 21:24, 12 Gru 2014    Temat postu: [praca] Asystent

Zakres obowiązków: Udział w pracach terenowych (nadzory archeologiczne, badania interwencyjne,
badania ratownicze) w ramach prac gabinetowych, opracowywanie pozyskanych źródeł archeologicznych

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin 40

pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 10.12.2014

Data zakończenia 09.01.2015

pracy:
Wynagrodzenie do 1 680 PLN

brutto:
System Czasowy ze stawką miesięczną

wynagradzania:
Zawód: archeolog

Wymagania konieczne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania:
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - archeologia

DANE PRACODAWCY:
Sposób za pośrednictwem urzędu

aplikowania:
Nazwa urzędu Powiatowy Urząd Pracy w Pile

pracy:
Adres: al.Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum archeologii zawodowej - archeologia.org.pl Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach